Geniet van een rondvaart van ca. 50 minuten, eventueel in combinatie met een bezoek aan de grotten van de St. Pietersberg (ca. 3 uur).
Lees verderOp dinsdag 14 februari 2012 organiseert Rederij Stiphout een Valentijn Cruise aan boord van een van onze passagiersschepen en kunt u genieten van een romantische avond met een heerlijk diner.
Lees verderOp Paaszondag 8 en Paasmaandag 9 april kunt u weer meevaren op onze traditionele Paasbrunchboottocht.
Lees verderIeder seizoen heeft Rederij Stiphout voor u een passende aanbieding. Klik in het menu hiernaast om te zien wat we deze periode voor u in petto hebben!
Neem ook een abonnement op onze nieuwsbrief, dan wordt u op de hoogte gehouden van al deze prachtige aanbiedingen.

Last 8 tweets from rederijstiphout: