Boottocht Maastricht ~ Eijsden v.v.
NIEUW! Een programma van ca. 2 uur in totaal op de Maas langs de stad waarbij wij o.a. het bekende Bonnefantenmuseum passeren en het gouvernement. Na ca. 30 minuten meren wij af aan ons onze aanlegsteiger gelegen aan de Trichterweg in Eijsden, vanaf hier kunt u op eigen gelegenheid of via een geleide rondwandeling door een VVV-gids het pittoreske Eijsden ontdekken. Een echte aanrader is een bezoek aan kasteel Eijsden (Maaslandse renaissancestijl) en het omliggende park.
Lees verder
Brunchen aan boord en winkelen in Maastricht
Vanaf 5 april t/m6 december verzorgen wij iedere 1e zondag van de maand (koopzondag in Maastricht) een boottocht van Maasbracht naar Maastricht. U hoeft zich geen zorgen te maken voor het vinden van een parkeerplaats want de tocht van Maasbracht naar Maastricht geschiedt met de boot en de terugreis naar Maasbracht wordt verzorgd met een luxe touringcar.
Lees verderMoonlightcruise op de Maas
U vaart met uw gezelschap met aan boord een orkest of een dj en een uitgebreid warm/koud buffet. Ontvangst met een welkomstcocktail.Tijdens deze moonlight cruise passeren wij indien mogelijk de sluis van Ternaaien waarin de boot ca. 15 meter omhoog word geschut van de Maas naar het Albertkanaal. Elke maand staat in het teken van een speciaal thema en ook het buffet wordt hierop aangepast. Kortom een verrassende avondcruise.
Deze avondcruise kunt u boeken vanaf 2 mei t/m 19 december, iedere 1e en 3e zaterdagavond .
Brunchen op de Maas
U vertrekt om 11.00 uur en geniet tijdens een 2 uur durende boottocht van een uitgebreid brunchbuffet.Afternoon Tea Cruise
Wilt u liever ’s middags varen, kies dan voor onze Afternoon Tea Cruise. De boot vertrekt om 14.30 uur en tijdens de vaart kunt u genieten van een heerlijk buffet.
Lees verderVaar mee naar Visé
Wij vertrekken vanaf onze aanlegsteigers in Maastricht richting Belgische grens en passeren o.a. de historische St. Servaasbrug, de nieuwe stadswijk Céramique, het Gouvernementsgebouw en de St. Pietersberg. Het hoogtepunt van de tocht is het passeren van de “Stop van Ternaaien” waar de boot 15 meter omhoog wordt geschut van de Maas naar het Albertkanaal.
Een boottocht naar de bekende Belgische stad , waarbij wij ook de sluis van Ternaaien passeren. Hier wordt de boot 15 meter omhoog geschut om van de Maas op het Albertkanaal te komen. U heeft 2,5 uur pauze in Luik en wij hebben voor u een foldertje met 2 leuke wandelingen door deze boeiende stad. Op zondag kunt u genieten van de Luikse Markt, dit is een kilometers lange markt langs de Maas.
Lees verderDit arrangement is echt een aanrader!
Vanuit Maastricht varen wij de Maas stroomafwaarts om via de sluis van Bosscherveld op de Zuid-Willemsvaart te komen. We volgen dit oude kanaal uit 1825 ( het lijkt wel een wandelpad in het bos ) om na een korte stop aan de Nederlands/Begische grens bij de sluis van Neerharen 9 meter omhoog geschut te worden en herhalen dat nog eens in de sluis van Lanaken.
Rondvaart naar 't Bassin
De historische binnenhaven van Maastricht, ’t Bassin is onlangs geheel gerestaureerd en in oude glorie teruggebracht. Diverse historische panden zijn gerenoveerd en in de kadekelders zijn restaurants en winkeltjes gevestigd.
In de zomer is het een drukte van jewelste van komende en vertrekkende plezierjachten. Om u kennis te laten maken met dit prachtig stukje Maastricht verzorgen wij met het mps. Jekervallei” en mps. “Belvédèrevallei” 2 programma’s naar t’ Bassin.
Rondvaart met grottenbezoek
Een korte tocht op de Maas (ca. 20 minuten) langs Maastricht, het Bonnefantenmuseum, het Gouvernement (verdrag van Maastricht) en de St-Pietersberg.
Na ca. 20 minuten stapt u van boord en wandelt u naar de St. Pietersberg om na een korte wandeling bij '' Buitengoed Slavante'' te komen. Vanaf hier vertrekken de grottengidsen voor uw tocht door de koele duisternis van de mergelgangen. Na de rondleiding door de grotten wandelt u terug naar de aanlegsteiger van Rederij Stiphout waar u het 2e gedeelte van de boottocht kunt vervolgen.
Lees verderEen korte tocht op de Maas (ca. 50 minuten) langs Maastricht, het Bonnefantenmuseum, het Gouvernement (verdrag van Maastricht) en de St-Pietersberg tot de Belgische grens en weer terug.Voor groepen vanaf 20 personen is het noodzakelijk te reserveren, kleinere gezelschappen kunnen kaartjes kopen aan het Ticketoffice zonder voorafgaande reservering. Wel adviseren we de kaartjes uiterlijk een kwartier voor afvaart te kopen.
Lees verder
Een korte tocht op de Maas (ca. 20 minuten) langs Maastricht, het Bonnefantenmuseum, het Gouvernement (verdrag van Maastricht) en de St-Pietersberg.
Na ca. 20 minuten stapt u van boord en wandelt u naar de St. Pietersberg om na een korte wandeling bij "Buitengoed Slavante" te komen. Vanaf hier vertrekken de grottengidsen voor uw tocht door de koele duisternis van de mergelgangen. Na de rondleiding door de grotten wandelt u terug naar de aanlegsteiger van Rederij Stiphout waar u het 2e gedeelte van de boottocht kunt vervolgen.
Vaarschema 2010** Op zondagen 1e afvaart om 12.00 uur. *Niet op 14 februari, 24, 25, 26, 31 december en 1 januari
- Vanaf 2 januari t/m 28 maart */ zaterdag en zondag / 12 t/m 14 uur, elk uur
- Vanaf 29 maart t/m 25 april / dagelijks / 12 t/m 14 uur, elk uur
- Vanaf 26 april t/m 5 september / dagelijks / 10 t/m 15 uur, elk uur **
- Vanaf 6 september t/m 7 november / dagelijks / 12 t/m 14 uur, elk uur
- Vanaf 8 november t/m 12 december / zaterdag en zondag / 12 t/m 14 uur, elk uur
- Vanaf 13 december t/m 9 januari */dagelijks / 12 t/m 14 uur, elk uur
Prijzen volwassenen € 12,15 kinderen € 8,25
Combineer uw rondvaart inclusief grottenbezoek met een lunch bij "Buitengoed Slavante"
Afhankelijk van het tijdstip van de dag wordt voorafgaand (afvaart Maastricht om 12.00 en 13.00 uur) of na afloop van het grottenbezoek (afvaart Maastricht om 10.00 en 11.00 uur) een lunch geserveerd. Het totale programma duurt dan 4 uur.
Minimale groepsgrootte 10 personen, maximum 50 personen.
De prijs van dit arrangement bedraagt voor volwassenen € 24,95 p.p. Kinderen (4 t/m 12 jaar) betalen € 15,95 p.p. (rondvaart met grottenbezoek + lunch bij "Buitengoed Slavante").
Samenstelling van de lunch: Jong belegen kaas, 3 verschillende vleeswaren, huisgemarineerde zalm, rauwkost, boerenbrood en broodjes. Koffie, thee en melk worden naar wens geschonken.
Niet te boeken op zondagen, vooraf reserveren is noodzakelijk