Party on the river!!
Party on the river (all inclusive)
Een varende feestavond aan boord van een van onze passagiersschepen is een unieke gebeurtenis. De gasten worden ontvangen door de kapitein en zijn bemanning. Na het serveren van de welkomstcocktail worden de trossen losgegooid en kunnen de gasten Maastricht eens van een andere kant bekijken. Drankjes worden tijdens deze 4 uur durende cruise naar wens geschonken en in de kombuis wordt alles in gereedheid gebracht voor het serveren van een uitgebreid diner of buffet. Wij hebben voor deze avonden een aantal All-inn arrangementen samengesteld, waarbij de keuze van het passagiersschip afhankelijk is van de grootte van uw gezelschap. De tochten zijn zowel varend als stilliggend te verlengen. Kosten op aanvraag. Minimale groepsgrootte voor deze arrangementen is 45 personen.
Uiteraard kunnen wij ook voor u een programma op maat maken aan de hand van uw wensen
All inclusive betekent:
• Schip exclusief gereserveerd voor uw gezelschap
• 4-uur durende vaart met zelf te bepalen vertrektijd
• Welkomstdrankje bij ontvangst
• Drankjes naar wens, exclusief sterk alcoholische drank
• Uitgebreid diner(buffet) naar keuze
Het entertainment is niet in deze prijs inbegrepen, wij willen dit graag voor u verzorgen.
Cruise van Bonhomme € 62,00 (all-inn)
Een hommage aan de bekende Maastrichtse rederij die in de 19e en begin 20e eeuw boottochten naar Luik verzorgde.
Bij afvaart staan etagères op tafel met: *** |
De Cruise van Thomas Regout € 66,00 (all-inn)
4 uur lang genieten van feestelijke drankjes en een heerlijk buffet.
Voorgerecht aan tafel uitgeserveerd Carpaccio van ossenhaas met rucola, *** |
Tapas Cruise € 69,00 (all-inn)
Diverse koude en warme gerechtjes worden aan tafel op tapasplanken geserveerd
Koude Tapas Warme Tapas Zoet |
Cruise Maritime € 72,50 (all-inn)
Ga mee op ontdekkingsreis en geniet van een uitgebreid koud & warm buffet uit alle windstreken.
Koude gerechten *** |
Cruise "La Dolce Vita" € 75,00 (all-inn)
Heerlijk cruisen in Italiaanse sferen, ontvangst met Prosecco
Koude gerechten |
Bits & Bites walking dinner € 78,00 (all-inn)
De bemanning serveert gedurende de avond 2 voorgerechtjes, 2 hoofdgerechtjes en een dessert. De gasten kunnen de gerechten staand nuttigen. Hieronder enkele suggesties, waar een keuze uit gemaakt kan worden. Indien gewenst, kunt u uitbreiden
Voorgerechten Hoofdgerechten *** |
|
Le Marché Nautique: € 85,00 (all-inn)
Dineren in buffetstijl. Zo kunt u deze cruise het beste omschrijven. De gasten kunnen bij de buffetten hun eigen diner samenstellen.
Dineren in buffetstijl. De gasten kunnen bij de buffetten
|
Dessertbuffet à € 11,00 (Een dessert als feestelijke afsluiting van uw buffet)
of
Petit Dessert à € 7,50 (keuze uit 2 kleine desserts die onze bemanning serveert)
Dessertbuffet |
Petit Dessert (keuze uit 2 kleine desserts) Zoet Mousse au chocolatt Kaas 3-soorten kaas |
Tip! Entertainment
Niet alleen het varen, het buffet of de drankjes bepalen of uw boottocht geslaagd is. Ook het entertainment speelt tijdens uw charterboottocht een zeer belangrijke rol. Door onze samenwerking met diverse artiesten- en theaterbureaus kunnen wij u een scala van entertainment aanbieden variërend van D.J. tot orkest en van karikaturist tot photobooth.
Maar denk ook eens aan een thema avond zoals "The Caribbean Night" met salsa dansen, "Sailing & Gambling" met een roulette, Blackjacktafel en croupiers of een "Quiznight".
Bekijk hier de mogelijkheden »
Combi arrangementen
Boek uw boottocht met een speciaal arrangement tegen een speciaal tarief.